Cykliczne warsztaty dla Mistrzów Gier


Gliwickie Warsztaty RPG

/vizzdoom/2020-02-01/

Każda pierwsza środa miesiąca to czas szlifowania umiejętności Mistrzów Gry w gliwickim Strike Barze lub Discordowych sesjach online. Pokazujemy — w formie ćwiczeń i dyskusji — jak tworzyć ciekawe postacie i światy, jak zarządzać Graczami, jak motywować się do gry. Ponadto pomagamy zaistnieć Mistrzom na Gliwickich Spotkaniach RPG.

Autor tekstu: vizzdoom. Redakcja i skład: Vizzdoom
„Vizzdoom”
Adrian Michalczyk
(2020-02-01)

Nieważne ile sesji RPG poprowadziłeś w życiu. Zero? Pięć? Pięćset? Zawsze przychodzi ten moment, gdy siadasz do przygotowania sesji i się zaczyna. Pot wstępuje Ci na czoło, w głowie mętlik i gonitwa myśli a dłonie masz spocone jak koński grzbiet po westernie. Aha, a prowadzisz za dwie godziny.

Na warsztatach pokazujemy techniki, stosowane nie tylko przez doświadczonych Mistrzów papierowych gier fabularny, ale też sztuczki wykorzystywane przez pisarzy, scenarzystów i projektantów gier wideo. Rozkładamy RPGi na czynniki pierwsze, pokazujemy dobre wzorce, ale też zagrożenia, które mogą popsuć rozrywkę.

Serdecznie zapraszamy Mistrzów oraz Graczy na cykliczne wydarzenie, które jest wyjątkowe na skalę całego kraju!

Jakość gwarantowana.

Najważniejsze informacje

Gliwickie Warsztaty RPG

Spotkania online (Discord)

W czasie epidemii spotykamy się zdalnie na serwerze Discord.

DOŁĄCZ DO SERWERA

Spotkania w Gliwicach (Strike Club)

Ze strony Strike Baru gwarantujemy kameralną atmosferę, świetną pizzę, przekąski oraz napoje — i to w samym sercu Gliwic! Wydarzenia prowadzą na żywo najlepsi, profesjonalni trenerzy.

Gliwickie Warsztaty RPG #11

Tematy warsztatów

Tematy 2020

Tematy 2019

Gliwickie Warsztaty RPG #12

Gliwickie Warsztaty RPG #12

Gliwickie Warsztaty RPG #12

Gliwickie Warsztaty RPG #11

Patroni